Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave
Ogłoszenia duszpasterskie
XII niedziela zwykła
21.06.2026 roku
1. Dzisiaj po każdej Mszy świętej błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów.
2. Od najbliższego wtorku /od godziny 7.30 będziemy przyjmowali intencje mszalne na rok 2027.
Przygotowaliśmy księgę intencji mszalnych. Pomyślmy o rocznicach urodzin, ślubów. Módlmy się o błogosławieństwo Boże dla dzieci, rodzin. Pamiętajmy o tych, którzy odeszli, wypraszajmy im łaskę życia wiecznego.
3. W środę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Mszę świętą w intencji Ks. Prałata Jana będziemy sprawowali o godzinie 17.30.
4. Również w środę o godzinę 17.30 zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci i młodzieży. Dzieci i młodzież zapraszamy na liturgię Mszy świętej. Przyjdźmy na liturgię, aby podziękować Bogu za miniony rok szkolny i prosić o błogosławieństwo na czas wakacyjnego odpoczynku.
5. Do sakramentu pokuty przed zakończeniem roku szkolnego można przystąpić we wtorek 23 czerwca od godziny 16.30 do 17.30 oraz przed Mszą świętą w środę - 17.00 do 17.30.
6. Wiara objawia się w przyznaniu się do Jezusa! Wyznaniu, że On jest moim Królem i Panem, że Jemu zawierzyłem moje życie, że Jemu zaufałem – nie muszę się lękać. Temu, który wydał siebie samego, który oddał za mnie życie, który uczynił siebie pokarmem na życie wieczne. To Syn przed Ojcem, który jest w niebie wstawia się za mną. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.
Związek małżeński mają zamiar zawrzeć
Dawid Paweł Krajewski kaw. oraz Wiktoria Bielecka panna obydwoje zam. w miejscowości Helenka w par. tut. Zap. II
Adrian Szewczyk, kawaler zam.. przy ulicy Profilowej oraz Iga Adamczyk panna zam. w Dzięglewie . Obydwoje z par. tutejszej. Zap. I
Przygotowujących się sakramentu małżeństwa polecamy modlitwom wiernych